HEGELMANN TRANSPORTE

VIENMĒR JŪSU RĪCĪBĀ

TIECOTIES NODROŠINĀT SAVIEM KLIENTIEM PĒC IESPĒJAS KVALITATĪVĀKUS TRANSPORTA PAKALPOJUMUS, HEGELMANN TRANSPORTE STRĀDĀ 24 STUNDAS DIENNAKTĪ, 365 DIENAS GADĀ.

KOMPĀNIJAS FILOZOFIJA


Mūsu mērķis – būt par visātrāko un visuzticamāko transporta kompāniju mūsu klientiem. Tieši tāpēc katru pasūtījumu mēs cenšamies izpildīt visīsākajā laikā – pat tos, kuri šķiet neiespējami. Mēs pastāvīgi pilnveidojam mūsu komandas svešvalodu un komerciālās zināšanas, lai varētu piedāvāt vietējiem un ārvalstu klientiem augstākās kvalitātes pakalpojumus. Mēs vēlamies izveidot ilgtermiņa darījumu attiecības, kā arī nepārtraukti palielināt mūsu klientu apmierinātību ar sniegtajiem pakalpojumiem. Strādājot saskaņā ar devīzi: “Vienmēr jūsu rīcībā!”, mēs vienmēr esam klienta pusē un izpildām visus uzticētos uzdevumus.
 

GALVENIE DARBA PRINCIPI


ELASTĪGA ATTIEKSME PRET SNIEDZAMAJIEM PAKALPOJUMIEM
Mūsu mērķis –  visu klienta vēlmju apmierināšana! Mēs vienmēr esam gatavi pieņemt netradicionālus un individuālus lēmumus.
 

KVALITĀTES PASTĀVĪBA
Mēs cītīgi plānojam un kontrolējam visus mūsu sniedzamo pakalpojumu posmus.

KOMANDAS DARBS
Tikai visi kopā mēs varam izpildīt uzņemtos pienākumus. Mēs tiecamies nodrošināt nevainojamu pakalpojumu kvalitāti, tāpēc garantējam kolektīvu pieeju un darbību nepārtrauktību visos procesa posmos.

PASTĀVĪGA ATTĪSTĪBA
Mēs nepārtaukti kontrolējam visus procesus, uzlabojam savu kvalifikāciju un pilnveidojamies, virzoties pretī kopīgam mērķim.