HEGELMANN TRANSPORTE

VIENMĒR JŪSU RĪCĪBĀ

TIECOTIES NODROŠINĀT SAVIEM KLIENTIEM PĒC IESPĒJAS KVALITATĪVĀKUS TRANSPORTA PAKALPOJUMUS, HEGELMANN TRANSPORTE STRĀDĀ 24 STUNDAS DIENNAKTĪ, 365 DIENAS GADĀ.

INDIVIDUĀLIE RISINĀJUMI – LAICĪGI UN BEZ STARPNIEKIEM!


Ar šādu devīzi 2015. gadā Latvijas galvaspilsētā Rīgā tika dibināta vācu kapitāla transporta un loģistikas kompānija SIA “Hegelmann Transporte”. Kompānijas galvenie akcionāri un dibinātāji ir divi Hegelmann dzimtas pārstāvji, kas nolēma piedāvāt kompānijas pakalpojumus Latvijā. Pateicoties ilggadīgai pieredzei kravu pārvadājumu un loģistikas nozarē SIA “Hegelmann Transporte” piedāvā saviem klientiem visdažādākos pakalpojumus salikto un pilno kravu transportēšanā visā Eiropas teritorijā.

Kompānija specializējas ātri bojājošos pārtikas produktu, standarta un nestandarta, ātro, lielgabarita un bīstamo kravu pārvadāšanā. Tiecoties nodrošināt saviem klientiem pēc iespējas kvalitatīvākus transporta pakalpojumus SIA “Hegelmann transporte” strādā 24 stundas diennaktī, 365 dienas gadā. Ja Jums ir svarīga augsta apkalpošanas kvalitāte, uzticamība un kompetents personāls, SIA “Hegelmann transporte” būs Jūsu uzticamais partneris.